Договір оферти

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Даний документ є Договором між інтернет-магазином Marsus.ua надалі «Продавець», і користувачем послуг інтернет-магазину, незалежно від правового статусу, організаційно - правової форми і т.п. (Фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець), що має назву надалі - «Покупець».

1.2. Цей Договір визначає порядок і умови виконання зобов'язань з купівлі-продажу (придбання у власність Товару за плату).

1.3. Даний Договір є публічним згідно статей 633 і ст. 641 Цивільного кодексу України.

1.4. Беручи до уваги ст. 642 Цивільного Кодексу України, підтвердженням повного і беззастережного прийняття умов і укладення Покупцем даного Договору-оферти на запропонованих Продавцем умовах, є факт здійснення Покупцем оплати вартості Товару, замовленого Покупцем на сайті інтернет-магазину Marsus.ua (або іншим способом).

1.5. У даній оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення: "Інтернет-магазин" - сайт Продавця Marsus.ua, створений для укладення Договорів роздрібного продажу, після ознайомлення Покупцем запропонованого Товаром Продавця на фотознімках дистанційним способом. "Продавець" - організація, незалежно від її організаційно-правової форми та / або фізична особа підприємець, який здійснює продаж товару. "Товар" - продукція, пропонована до продажу і продається через інтернет-магазин Продавця, каталог (список, перелік), якій розміщується на сайті Marsus.ua, в тому числі, але не виключно раковини, мийки, сантехнічна фурнітура, сантехніка, запчастини та комплектуючі для ванної та / або кухні (змішувачі для ванної, умивальника, біде, душові кабіни та кухні, в тому числі і настінні), елементи опалення, сходи. "Покупець" - фізична та / або юридична особа, здійснює замовлення на сайті Marsus.ua. "Одержувач" - фізична та / або юридична особа визначений (-а) Покупцем, який повинен отримати замовлений Товар. "Акцепт" - повне і беззастережне прийняття Покупцем умов Договору. "Замовлення" - окремі позиції з асортиментного переліку Товару, зазначені Покупцем при оформленні заявки на сайті.

2. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

2.1. За даним Договором Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, обраний і замовлений ним по каталогу, опублікованому на сайті Marsus.ua, а Покупець зобов'язується прийняти Товар та сплатити за нього певну грошову суму в порядку і на умовах визначених цим Договором та іншими документами, які є невід'ємною його частиною. Товар доставляється Продавцем Покупцеві (Одержувачу, уповноваженому Покупцем особі) за домовленістю між Сторонами, що оформляється в "Кошику покупок" на сайті Marsus.ua.

3. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ТА ОПЛАТИ ЗАМОВЛЕННЯ

3.1. Формування замовлення Товару.

3.1.1. Замовлення приймаються через сайт Marsus.ua в робочий час Продавця.

3.1.2. Вартість всіх видів доставки позначена в розділі "Доставка і оплата" на сайті Продавця.

3.1.3. Продавець не надає послуги покупки і доставки товарів, придбаних у третіх осіб за замовленням Покупця.

3.1.4. Якщо замовлення було повністю оформлене і сплачене Покупцем до 13 годин 00 хвилин поточного дня, таке замовлення відправляється в день його оформлення.

3.1.5. Якщо замовлення було оформлено після 13 годин 00 хвилин, можливість такої доставки узгоджується додатково з адміністратором інтернет-магазину.

3.1.6. При оформленні замовлення, Покупець повинен максимально точно вказати дані Покупця (одержувача Товару). Невірна інформація, надана Покупцем, може перешкодити належному виконанню замовлення в зазначений час. В такому випадку доставка відкладається до моменту уточнення коректних даних Одержувача. Покупець самостійно несе відповідальність за правильність і достовірність інформації про Покупця (одержувача Товару), а також всі пов'язані з цим ризики неналежного виконання Продавцем зобов'язань за цим Договором.

3.2. Порядок оплати замовлення.

3.2.1. Оплата замовлення Покупцем є підтвердженням згоди Покупця на укладення цього Договору з Продавцем на умовах, передбачених цим Договором.

3.2.2. Покупець оплачує вартість замовлення за Договором, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця, готівковими коштами при одержанні Товару або оплати карткою системи LiqPay. Датою оплати вважається день надходження грошових коштів на рахунок Продавця.

3.2.3. Ціни на будь-які позиції Товару, зазначені на сайті Marsus.ua є чинними на момент здійснення замовлення.

3.2.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення, до того моменту поки замовлення не сплачено або не відправлено Покупцю.

3.2.5. Замовлення приймаються до виконання тільки після надходження грошових коштів на рахунок Продавця, за винятком вибору Покупцем способу оплати - «Готівкою при отриманні».

3.2.6. Покупцеві повідомлення про оплату замовлення відправляється на електронну адресу, яку їм було вказано при про